شروع رویایی با زیرال ایده و با خدمات ۷ روز رایگان این مجموعه برای شما…

شرکت:

زیرال ایده

درباره زیرال ایده

چشم انداز و اهداف زيرال ايده:

ما معتقدیم موفقیت زمانی اتفاق می‌افتد که رضایت مشتری در اولویت باشد. برای تیم ما اهمیت دارد که مشتریان شما چه چیزی می‌بینند، چگونه می‌توانند ارتباط بهتری با شما برقرار کنند و در واقع کاربران فضای مجازی را نه به چشم یک رباط و کاربر مجازی، بلکه به عنوان یک کاربر واقعی در نظر می‌گیریم. ما امروز یک شرکت دیجیتال مارکتینگ هستیم که علاوه بر خدمات طراحی سایت، مشاوره کسب و کار، سئو سایت، خدمات تولید محتوا و بازاریابی دیجیتال ، اینستاگرام مارکتینگ، ایمیل مارکتینگ و هر آن چیزی که کسب و کار شما برای معرفی به مخاطبان نیاز داشته باشد را ارائه می‌دهیم. زيرال ايده همچنین قصد دارد با آموزش مهارت ها به علاقمندان طراحی سایت، رسالت خود را ادامه دار کرده …

۷ روز سایت رایگان برای شماست بیا شروع کنیم.

تک تک اعضا در زيرال ايده با دقت و وسواس خاصی انتخاب شده اند و با دنبال کردن مداوم متدها و شیوه های جدید بین المللی، هر روز سطح مهارت های خود را برای ارائه خدمات بهتر به مشتریان عزیز بالا می‌برند.بعد از گذشت سه سال تجربه در زمینه طراحی سایت برای انواع کسب و کارها، ما امروز با ارائه خدمات بازاریابی از جمله سئو تخصصی سایت، تولید محتوای با کیفیت، مشاوره کسب وکار، مدیریت صفحه اینستاگرام قصد داریم حضور و کسب درآمد را از فضای وب، برای هموطنان عزیزمان در سراسر ایران و همچنین در سطح خاورمیانه به تجربه ای لذت بخش تبدیل کنیم.

رمز موفقیت زیرال ایده، صادقانه رفتار کردن با مشتریان میباشد.

بیش از ۳ سال تجربه

اگر هنوز وارد فضای کسب و کار آنلاین نشده اید و یا صاحب وب سایت و برندی هستید که شما را به نتیجه دلخواهتان نرسانده است، زیرال ایده آماده همکاری و به موفقیت رساندن بیزنس شماست. ما از ابتدا تا انتهای راه همراه شما هستیم.

شما عزیزان برای بهره مندی از این خدمات، می توانید در پنل کاربری زیرال ایده ثبت نام کرده و کمپین مورد نظر خود را ایجاد نمایید.

ثبت نام کنید در زیرال ایده

خدمات با کیفیت

از مزیت‌های فروشگاه ساز زیرال ایده امکان مدیریت سفارشات، درگاه پرداخت آنلاین، گزارش‌گیری، پوسته‌های متنوع و زیبا و همچنین امکان شخصی سازی پوسته‌ها و بخش‌های مختلف موجود در وب‌سایت است.

هزینه منصفانه

با وجود شرایط اقتصادی دشوار، تلاش ما همواره در جهت ارائه خدمات و امکانات متنوع با نازل ترین هزینه می باشد.

ایده های ارزشمند

ما در مجموعه زیرال ایده همیشه از ایده های ارزشمند در زمینه دیجتال مارکتینگ استقبال کرده و سایت های متنوعی مانند پلکان را در زمینه خدمات دیگر ایجاد کرده ایم.

اعتماد توسط مدیران

زیرال ایده با بیش از ۳۱.۵۰۰ هزار کاربر، مهر تائید خود را از بسیاری از مدیران سایت ها و متخصصان در زمینه طراحی سایت دریافت کرده است.

#زیرال ایده

#طراحی-سایت